Biegam

Zgodnie z zapowiedziami  w mojej „gorącej” relacji po biegu Wings For Life, umożliwiam Wam zdobycie pucharu dla siebie. Zapraszam do licytacji i wsparcia akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

Jak większość z Was wie, Wings For Life WorldRun to bieg dla idei. 100% z wpisowego jest przeznaczane na badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego. Mam możliwość aby kontynuować dobrą ideę i żal żeby z tego nie skorzystać 🙂 W tym roku WOŚP zbiera na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Przekazuję na ten cel zdobyty puchar – reszta należy do WAS!

Dlaczego warto

W zasadzie to są same zalety 🙂

  1. Zdobycie pucharu kosztowało mnie blisko 4,5 godziny biegu podczas których przebiegłem blisko 70 kilometrów. Wy nie musicie się męczyć 🙂 możecie zrobić to całkowicie bez wysiłku siedząc w fotelu i popijając kawę.
  2. Dokładacie się szczytnej idei. Może nie wszyscy kochają akurat tę akcję dobroczynną, ale nawet najwięksi sceptycy muszą podziwiać fakt, że Jerzemu Owsiakowi udaje się nakłonić ponad 100.000 do kwestowania, w tym przede wszystkim młodzież.
  3. Puchar jest okazały: 47 cm x 39 cm i waży ponad 6 kg!
  4. Nakręcacie koniunkturę 🙂 – Inwestycje w ramach WOŚP uruchamiają szereg innych działań, pieniądze przeznaczane są na zakup sprzętu czyli inwestycje.
  5. Pomagając innym uruchamiamy w sobie myślenie, zgodnie z jedną z zasad wpływu społecznego czyli regułą wzajemności. Co to oznacza? Gdy pomagasz komuś możesz liczyć że ktoś w przyszłości pomoże Tobie.

W jaki sposób zdobyć puchar

Licytując puchar na aukcji – tylko tyle i AŻ tyle 🙂

https://aukcje.wosp.org.pl/puchar-zwyciezcy-wings-for-life-2018-i8686789

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz