Witaj na moim blogu!

Nazywam się Dariusz Nożyński, jestem słoikiem z Przasnysza  Od 2004 roku mieszkam na warszawskim Ursynowie. Pracuję w branży IT w firmie dcs.pl. Po godzinach amatorsko bawię się w sportowca. Od mniej więcej 2012 roku koncentruje się na dystansach 10-42 km z naciskiem na maraton. Od 2017 nieśmiało próbuję także poznać biegi ultra. Biegam prawie od zawsze 🙂 – bo od 1996 roku. Czyli już od ponad 20 lat.

Nie sposób nie wspomnieć o moich dziewczynach – żonie Kasi i córeczce Hani. Poświęcając czas na bieganie (także na inne pasje), staram się nie robić tego kosztem rodziny. Może nie zawsze wychodzi idealnie, ale w większości to się udaje 🙂 . Czytelnikom bloga też tego życzę. Wszak bieganie dla nas fanatyków jest ważne, jednak trzeba dostrzegać jeszcze bardziej istotne sprawy. 

Dla Kogo?

Przede wszystkim dla osób które interesują się bieganiem, ale też szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Ten blog jest też po części dla mnie 🙂 . To wyjście z mojej strefy komfortu i narzędzie do auto-motywacji i dalszego rozwoju. Jednakowoż najważniejsi są oczywiście Czytelnicy i to głównie dla Was są treści tu zamieszczane. Mam nadzieję, że informacje będą przydatne i ciekawie podane.

O czym?

Piszę o moim treningu, doświadczeniach związanych z bieganiem, moich sukcesach i porażkach. Tych ostatnich póki co nie ma i nie przewiduję 🙂 . Zapraszam do czytania i dzielenia się uwagami w komentarzach. Pozdro!!

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować dostępny jestem:

Pod adresem e-mail: kontakt@szybkiebieganie.pl

Messanger na FB @szybkiebieganie