Opieka trenerska z gwarancją

Jeśli szukasz trenera który bierze odpowiedzialność za swoją pracę – ta oferta jest dla Ciebie.

W treningu do jakich dystansów mogę Ci pomóc?

Od 5 do 100 kilometrów.

Co jest konieczne z Twojej strony?

  • Musisz mieć cel do którego będziemy wspólnie dążyć. Może to być np. nowy rekord życiowy lub ukończenie maratonu, najlepiej coś co jest mierzalne.
    Masz wątpliwości czy spełniasz ten warunek? Zapytaj
  • Musisz dysponować czasem. Minimum to 3 jednostki treningowe w tygodniu a najlepiej 6. Do tego oczywiście można dochodzić stopniowo.
  • Musisz być zaangażowany – chyba nie muszę tłumaczyć, bez tego szkoda mojego i Twojego czasu.
  • Musisz mieć wiarę w swój sukces. Nastawienie mentalne jest często niedoceniane a to jedna z głównych składowych w drodze do celu.

Jak to wygląda?

Dostajesz co tydzień plan treningowy dopasowany do postawionego celu i Twoich możliwości. Wszystko z gwarancją sukcesu. Konsultujemy się przez Skype/messenger/e-mail (w zależności od preferencji). Jeśli jesteś z Warszawy pojawiają się dodatkowe możliwości 🙂 .

Dlaczego ze mną?

W sumie to jest najważniejsze pytanie na które musisz sobie odpowiedzieć, ale ja nie mam zamiaru tego robić za Ciebie 🙂 . Sam musisz to zrobić i musisz być co do tego przekonany. Materiał o tym jak wygląda mój progres w zdobywaniu kolejnych życiówek, stawianiu sobie nowych wyzwań i ich rezultaty znajdziesz na blogu.
Wiadomo że nikt Ci tyle nie da ile inni mogą obiecać 🙂 ale ja biorę odpowiedzialność za skuteczność rozpisanego przeze mnie treningu.

Miesięczny koszt

Opieka trenerska to koszt 350 zł

Często zadawane pytania (FAQ):

1. Co jeśli obciążenia treningowe będą zbyt duże dla mnie?

Bez obaw. Trening jest dopasowany do Twoich możliwości i na bieżąco ze mną konsultowany. Pamiętaj że mi w takim samym stopniu jak Tobie zależy by osiągnąć cel.

2. Jakie są warunki „GWARANCJI”?

a. Minimalny okres treningu pod moją opieką to 6 miesięcy. Przy krótszym treningu po prostu nie mogę Ci zagwarantować sukcesu.
b. Maksymalna ilość opuszczonych treningów to 10%. Tu niestety nie ma cudów, nie trenujesz=nie zbliżasz się do sukcesu.
c. Realizacja rozpisanego przeze mnie treningu i uzgadnianie wszelkich startów w zawodach.
d. Jeśli nie osiągniesz zakładanego celu w ciągu 8 miesięcy od rozpoczęcia współpracy – dostajesz zwrot opłat.

3. Co jeśli dopadnie mnie np. kontuzja?

Bądź optymistą 🙂 – nie zakładaj że będzie źle. Nastaw się pozytywnie i wierz w sukces. Musisz oczywiście pamiętać o słuchaniu swojego organizmu i sygnalizować mi stany związane np. z przemęczeniem, drobnymi urazami itp. To jest opieka trenerska i konsultacje są immanentną cechą tej współpracy.

 

Masz pytania, pytaj: kontakt@szybkiebieganie.pl