Witaj na moim blogu!

Nazywam się Dariusz Nożyński, jestem słoikiem z Przasnysza  Od 2004 roku mieszkam na warszawskim Ursynowie. Pracuję w branży IT (ale nie w korporacji), po godzinach amatorsko kręcę się po mieście uprawiając bieganie. Od mniej więcej 2012 roku koncentruje się na dystansach 10-42 km z naciskiem na maraton.  Biegam prawie od zawsze, bo od 1996 roku. Czyli już od 20 lat.


Nie sposób nie wspomnieć o moich dziewczynach 🙂  żonie Kasi i córeczce Hani. Poświęcając czas na bieganie (ale też inne pasje), staram się nie robić tego kosztem rodziny. Może nie zawsze wychodzi ale w większości się udaje 🙂 . Tobie też tego życzę. Wszak bieganie dla nas fanatyków 🙂 jest ważne ale są bardziej istotne sprawy. 

Dla Kogo?

Przede wszystkim dla osób które interesują się bieganiem ale także szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Ten blog jest też dla mnie 🙂 – to wyjście z mojej strefy komfortu i narzędzie do auto-motywacji i rozwoju. Najważniejsi na blogu są oczywiście Czytelnicy i to dla Was głównie jest treść tego bloga. Mam nadzieję, że umieszczane tutaj artykuły okażą się dla Was przydatne.

O czym będzie?

Mam zamiar pisać o moim treningu i doświadczeniach związanych z bieganiem. Zapraszam do czytania i dzielenia się uwagami w komentarzach. Pozdro!

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować dostępny jestem:

Pod adresem e-mail: kontakt@szybkiebieganie.pl

Messanger na FB @szybkiebieganie

Summary
Review Date
Reviewed Item
Dariusz Nożyński
Author Rating
51star1star1star1star1star